0
Störningar

Störningar

0
Inga störningar just nu
3
Pågående arb.

Pågående arbeten

3
  •  
  •    
  • Din rättelse/kommentar kommer att mejlas till kommunikationsenheten.
     
    Din rättelse/kommentar kommer att mejlas till kommunikationsenheten.
     
  • Dra reglaget till höger för att skicka formuläret

Kontakta Kils kommun

Telefon
0554-191 00
Telefontider
8:00-12.00 och 13.00-16:00
E-post
kommun@kil.se
Besökstider
8:00-12.00 och 13.00-16:00
Besöksadress
Östra Torggatan 2D
665 23 Kil
Fakturaadress
FE 1407
645 88 Strängnäs

Fler kontaktuppgifter

Kostenhetens kök

Skolkök

Sannerudsskolan

Helena Gustafsson, tfn 0554-192 24
helena.gustafsson@kil.se

Dallidenskolan

Kristina Gunnarsson, 0554-192 64
kristina.gunnarsson@kil.se

Stenåsenskolan

Laila Marklars och Ingrid Olausson, tfn 0554-192 56
laila.marklars@kil.se

Vikstaskolan

Carina Andersson och Madeleine Häggqvist, tfn 0554-192 71
carina.andersson01@kil.se

Fagerås skola

Aleksandra Araucz, tfn 0554-195 67
alexandra.araucz@kil.se

Bodaskolan

Jessica Bergsten, tfn 0554-195 68
jessica.bergsten@kil.se

Tolitaskolan

Yvonne Eriksson, tfn  0554-195 69
yvonne.eriksson@kil.se

Förskolekök

Skogsgläntan

Maria Halth, tfn  0554-19372
maria.halth@kil.se

Mons Backe

Inga Lena Westlund, tfn 0554-191 28
inga-lena.westlund@kil.se

Äldreomsorgen

Sannerudsköket

Eva Backman, tfn 0554-192 38
eva.backman@kil.se

Jennie Andersson, tfn 0554-192 95
jennie.andersson@kil.se

Köket, tfn 0554-192 95

Kostenheten